Лого GMC

GMC Hummer EV Pickup 2021

GMC Hummer EV Pickup 2021 / Фото #0
200 kWh
1000 л.с.
Редуктор
4x4
еще модификации ...

Hummer EV Pickup (Хаммер EV Пікап) - повнопривідний електричний пікап класу «К4». Презентація GMC Hummer EV відбулася восени 2020 року.

GMC Hummer EV, також відомий як Hummer EV або HEV, - це інноваційна лінійка важких електричних середньорозмірних автомобілів від General Motors під брендом GMC. Ця лінійка була представлена в жовтні 2020 року з презентацією моделі пікапа (SUT).

Головною особливістю Hummer EV Pickup є його потужність та вражаючий дизайн, які роблять його неперевершеним на дорозі. Цей повністю електричний пікап заворожує своєю здатністю проїжджати практично будь-де, поєднуючи в собі велику потужність з практично безшумною їздою.

Hummer EV Pickup обладнаний трьома електродвигунами системи Ultium Drive, які разом надають потужність у 1000 кінських сил. Це підсилюється передавальними числами переднього та заднього приводів, що дає неймовірний крутний момент більш як 15 590 Нм на колесах.

Ще однією вражаючою особливістю є режим Watts to Freedom (Ватти до свободи), який дозволяє пікапу розганятися від 0 до 100 км/год за 3,0 секунди. Цей автомобіль має запас ходу в 560 км та заряджається на 160 км шляху всього за 10 хвилин від швидкісної зарядної станції.

Не можна не сказати про режими руху «Crab Mode» (режим краба), який дозволяє повернути всі чотири колеса в одному напрямку для подолання складних ділянок, та «Extract Mode», який підвищує дорожній просвіт на 150 мм. Також для зменшення радіуса розвороту колеса пікапа можуть повертатися в протилежні сторони.

Джерело: GMC-Hummer-EV.InfoCar.ua

читать дальше

Конкуренты GMC Hummer EV Pickup