Лого GMC

GMC Hummer EV SUV 2023

GMC Hummer EV SUV 2023 / Фото #0
200 kWh
830 л.с.
Редуктор
4x4
еще модификации ...

Hummer EV SUV (Хаммер SUV) - повнопривідний електричний позашляховик класу «К3». Презентація GMC Hummer EV SUV відбулася весною 2021 року. Початок масового виробництва - 2023 рік.

Позашляховик HUMMER EV SUV від GMC вражає своєю потужністю - 830 к.с. У порівнянні з пікапом, він має коротшу колісну базу (на 227 мм), тому є менше акумуляторів і модулів, що обумовлює меншу потужність (1000 к.с. у пікапа). Проте, ця конструкція забезпечує кращу керованість і маневровість.

Авто має дивовижні позашляхові характеристики та новими технологіями, включаючи картографування маршрутів і генератор Power Station, що може використовувати автомобіль як джерело живлення.

HUMMER EV SUV має надзвичайну маневровість не тільки завдяки своїм розмірам, а й унікальним функціям, таким як CrabWalk та Extract Mode. Із системою приводу Ultium, кожне колесо має незалежний контроль і доступ до великої потужності, що дозволяє автомобілю пройти навіть найскладніші терени та перешкоди.

У стандартній комплектації моделей 2X, 3X та Edition 1 включено 4-колісне рульове управління з функцією CrabWalk, а також адаптивну пневматичну підвіску. Для любителів екстремальних пригод доступний пакет Extreme Off-Road Package з унікальними дисками, захистом днища та багатьма іншими функціями.

HUMMER EV SUV - це справжній герой позашляхових пригод, який вразить вас як потужністю, так і функціональністю.

Джерело: GMC-Hummer-EV.InfoCar.ua

читать дальше

Конкуренты GMC Hummer EV SUV