GMC Hummer EV Pickup 2021 GMC Hummer EV Pickup 2021

GMC Hummer EV Pickup 2021

Hummer EV Pickup (Хаммер EV Пікап) - повнопривідний електричний пікап класу «К4». Презентація GMC Hummer EV відбулася восени 2020 року.

Тесты и обзоры GMC Hummer EV Pickup

Тесты-драйвы
 • 01:12 Дізнайтеся, як користуватися доступною функцією 4-Wheel Steer з CrabWalk в GMC HUMMER EV Pickup. Дізнайтеся, як користуватися доступною функцією 4-Wheel Steer з CrabWalk в GMC HUMMER EV Pickup.

  4-Wheel Steer покращує маневреність на вузьких бездоріжжях і на низьких швидкостях під час паркування. Функція CrabWalk дозволяє автомобілю рухатися по діагоналі, коли кут повороту передніх коліс імітує кут повороту задніх коліс (до 10 градусів).

  #Видео Источник: YouTube.com
 • 00:58 Дізнайтеся, як відчути захоплюючу поїздку з функцією Watts to Freedom. Дізнайтеся, як відчути захоплюючу поїздку з функцією Watts to Freedom.

  Ця унікальна доступна функція забезпечує максимальну потужність і крутний момент, які допомагають GMC HUMMER EV Pickup Edition 1 розганятися від 0 до 60 миль/год за 3 секунди за оцінкою GM.

  #Видео Источник: YouTube.com
 • 01:07 Заряджання HUMMER EV PICKUP в дорозі Заряджання HUMMER EV PICKUP в дорозі

  Дізнайтеся, як мобільний додаток myGMC або вбудована функція Google допоможе вам знайти найближчу зарядну станцію, коли ви в дорозі. На зарядній станції використовуйте мобільний додаток myGMC, щоб розпочати сеанс заряджання, перевірити стан зарядки та оплатити її безпосередньо за допомогою кнопки «Зарядити».

  #Видео Источник: YouTube.com
 • 01:33 Система One-Pedal Driving Система One-Pedal Driving

  Дізнайтеся, як система One-Pedal Driving в GMC HUMMER EV Pickup дозволяє керувати прискоренням і уповільненням за допомогою лише педалі акселератора. Система One-Pedal Driving уловлює енергію за допомогою рекуперативного гальмування для уповільнення автомобіля та перепрофілювання цієї енергії для збільшення запасу ходу.

  #Видео Источник: YouTube.com